Pas do zabezpieczenia ładunku - Agri-truck.pl

Pasy do zabezpieczania ładunków mogą przydać się w różnych sytuacjach. Najczęściej używane są w czasie transportowania różnorodnych towarów np. z magazynu do sklepu lub w czasie przeprowadzki. Sprawdzają się również podczas przewożenia auta na lawecie oraz ciężkich palet. Dzięki specjalnym pasom zabezpieczającym przewożone towary lub przedmioty są stabilne i chronione przed wszelkimi uszkodzeniami.

Zabezpieczenie ładunku

Pasy do zabezpieczenia ładunku - akcesoria transportowe

Wysokiej jakości pasy do zabezpieczania ładunków znajdziesz w sklepie internetowym Agri-truck. W ofercie tej firmy dostępne są wersje o różnej długości i wytrzymałości na opasaniu oraz w naciągu. Pasy różnią się między sobą również kolorem i wykończeniem. Niektóre z nich wyposażone są dodatkowo w napinacz. Jeśli chcesz poznać wszystkie dostępne modele, wejdź na stronę: Znajdziesz tam pasy do zabezpieczania ładunku o różnych parametrach i właściwościach.

Łańcuchy do zabezpieczenia ładunku - Cennik

Niestety, nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztują łańcuchy do zabezpieczania ładunku. Ceny tych produktów są zróżnicowane. Zależą głównie od parametrów. Jak wiadomo, dłuższe łańcuchy o wysokiej wytrzymałości są droższe niż modele krótsze i mniej wytrzymałe. Informacje o kosztach zakupu znajdują się pod zdjęciami i opisami produktów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat danego łańcucha do zabezpieczenia ładunku, skontaktuj się z obsługą sklepu Agri-truck.

Pas transportowym z napinaczem zamówiłem w sklepie Agri Truck kilka miesięcy temu. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Pas sprawdza się super - jest wytrzymały, trwały i naprawdę porządnie wykonany. Świetnie sprawdza się podczas przewożenia większych gabarytów.

Artur

Serdecznie polecam transportowe pasy z napinaczem ze sklepu Agri Truck. Są bardzo solidnie wykonane i trwałe. Służą długi czas i fantastycznie spełniają swoje funkcje. Rewelacyjnie sprawdzają się podczas przewożenia aut na lawecie. Nic nie można im zarzucić. Polecam!

Jarosław

Prowadzę firmę zajmującą się przeprowadzkami, dlatego regularnie muszę kupować pasy transportowe z napinaczem. Od ok. roku zamawiam je w sklepie Agri Truck i jestem zachwycony. Nie dość, że są porządne, to dodatkowo można kupić je w bardzo konkurencyjnej cenie. Polecam serdecznie!

Mikołaj

Przetestowałem już wiele transportowych pasów z napinaczem, ale żadne nie były tak dobre, jak te ze sklepu Agri Truck. Zamówiłem je kilka miesięcy temu i nie spodziewałem się, że tak fantastycznie się sprawdzą. Sądziłem, że za tę cenę nie kupię nic trwałego, a tu taka niespodzianka. Sprawdzają się lepiej niż modele z wyższej półki. Polecam!

Gracjan