Pasy transportowe z napinaczem - Oferta

Odpowiednie zabezpieczenie ładunku w trakcie transportu jest niezwykle istotną kwestią. W przypadku przewozu towarów różnego rodzaju bądź też samochodów czy maszyn należy wykorzystywać wysokiej jakości pasy transportowe z napinaczem, dzięki którym możliwe jest ich bezpieczne przetransportowanie. Wszelkie oferowane przez sklep Agri-truck pasy transportowe z napinaczem wykonane są z niezwykle wytrzymałych i solidnych taśm poliestrowych, a dzięki zróżnicowanym parametrom umożliwiają one mocowanie ciężarów, począwszy od tych osiągających kilkaset kilogramów, aż do nawet 10 ton.

Pasy transportowe do lawety

Akcesoria do pasów transportowych - Sklep

Warto pamiętać, że równie istotne co same pasy transportowe są także dedykowane do nich akcesoria. Oferta sklepu Agri-truck uzupełniona została o osprzęt w postaci haków profilowanych płaskich, bądź też o modeli jednopalczastej bądź dwupalczastej konstrukcji. Ponadto, dla przeprowadzenia prawidłowego transportu przy pomocy pasów transportowych z napinaczem, istotne jest także dysponowanie wszelkiego rodzaju ochraniaczami. Wspomniane akcesoria oferowane przez Agri-truck swoją szerokością odpowiadają wszystkim rozmiarom dostępnych w sklepie pasów do lawety.

Pasy Transportowe Rodzaje

W przypadku pasów mocujących wyróżnia się pasy transportowe z napinaczem oraz ściągające, a także pasy transportowe do lawety i wszelkiego rodzaju transportu pojazdów, bądź maszyn. Wspomniane modele z napinaczem należą do grupy najbardziej popularnych pasów transportowych. Służą one zarówno do profesjonalnego transportu, jak i amatorskiego mocowania bagażu oraz ładunków na przyczepie. Równie popularne są pasy ściągające, które tworzą pętle, dzięki czemu możliwe jest spięcie transportowanych elementów. W przypadku transportu pojazdów lub maszyn zaleca się stosowanie pasów transportowych do lawety.

Pasy transportowe z napinaczem - Cennik

Przedstawiona przez sklep Agri-truck oferta pasów transportowych z napinaczem jest niezwykle szeroka, dzięki czemu umożliwia klientowi dobranie odpowiedniego modelu spełniającego wszelkie jego wymagania. Ceny poszczególnych produktów uzależnione są w dużej mierze od ich długości, a także wytrzymałości i wagi, jaką są w stanie utrzymać. Sklep Agri Truck oferuje pasy transportowe wykonane z wysokiej jakości materiału, zapewniające komfort i bezpieczeństwo w trakcie transportowania towarów, pojazdów i maszyn. Oferta wyróżnia się szeroką gamą produktów do wyboru, a także konkurencyjnymi cenami.

Pasy transportowe sprawdzają się świetnie, są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu w pełni spełniają swoją rolę i zabezpieczają transport. Dodatkowo są w bardzo korzystnej cenie, a wysyłka zrealizowana została bardzo szybko. Polecam wszystkim, którzy szukają porządnych pasów transportowych na lata.

Michał

Pasy transportowe sprawują mi się świetnie. Używam ich już od ponad roku i są nadal w idealnym stanie. Klamra jest niezwykle wygodna, dzięki czemu z łatwością można zapiąć zabezpieczenie. Bez wątpienia jest to produkt najwyższej klasy. Ja z pewnością jeszcze nie raz zaopatrzę się w pasy z tego sklepu.

Grzegorz

Pasów używam systematycznie w swojej pracy. Są one naprawdę solidnie wykonane, jakość zdecydowanie przewyższa cenę. Świetnie zabezpieczają transportowane przedmioty i działają bez żadnych zastrzeżeń. Do tego na plus dla sklepu jest szybka wysyłka i pomoc przy zakupie produktów.

Marek

Pasy mają świetną wytrzymałość i przy naprawdę sporych ciężarach spisują się znakomicie. Wszelkie etykiety na pasach i napinaczach są bardzo solidnie zamocowane, a klamra mocująca działa wyśmienicie. Z całą pewnością te pasy spełniają moje oczekiwania.

Robert