Alkomat pro x-5 plus - specyfikacja, gdzie kupić, cena, opinie

Alkomat Pro x-5 Plus to innowacyjne urządzenie, które zachwyca swoją jakością, dokładnością i trwałością. Sprzęt ten został wyposażony w platynowy sensor elektrochemiczny, dzięki czemu dostarcza precyzyjne wyniki. Wykonany został z solidnych materiałów, co zapewnia jego wyjątkową wytrzymałość. Ponadto ma nieduże wymiary, dlatego praktycznie zawsze można mieć go przy sobie. Alkomat Pro x-5 Plus jest również bardzo łatwy w obsłudze i świetnie leży w dłoni. Cieszy się on popularnością zarówno wśród kierowców indywidualnych, jak i zawodowych. Kupowany jest także przez przedsiębiorstwa, które chcą kontrolować stan trzeźwości swoich pracowników.
Alkomat pro x-5 plus

Alkomat pro x-5 plus - specyfikacja

Alkomat Pro x-5 Plus nie bez powodu zyskał tak ogromną popularność. Sprzęt ten jest nie tylko solidnie wykonany, ale również zachwyca swoimi funkcjami. Posiada wbudowany licznik wykonanych pomiarów oraz licznik przedstawiający informację, ile dni pozostało do kolejnej kalibracji. Ponadto ten zaawansowany alkomat ostrzega przed rozładowaną baterią i dostarcza powiadomienie, gdy za słabo wydmuchujesz powietrze. Informuje również o tym, kiedy próbka powietrza została pobrana. Dużą zaletą urządzenia Pro x-5 Plus jest fakt, iż gwarantuje wysoką dokładność prezentowanego wyniku i zapewnia szybką gotowość do pracy.

Alkomat pro x-5 plus - gdzie kupić?

Alkomat Pro x-5 Plus można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Należy jednak pamiętać, aby sprzęt ten zamawiać tylko u sprawdzonych dostawców, którzy oferują wyłącznie oryginalne urządzenia, pochodzące od znanych producentów. Sprzęt Pro x-5 Plus możesz znaleźć na stronie: https://polskie-centrum-kalibracji.pl/pl/p/Alkomat-osobisty-Alcofind-Pro-X-5-/43. Zamawiając alkomat w Polskim Centrum Kalibracji, masz pewność, że inwestujesz w solidne urządzenie, poddane kalibracji i gotowe do użycia. Dodatkowo wybierając ofertę tej firmy, nie musisz obawiać się, że przepłacisz. Polskie Centrum Kalibracji cieszy się zaufaniem klientów, co potwierdza, że dostarcza produkty o wysokim standardzie i zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

Alkomat pro x-5 plus - cena

Alkomat Pro x-5 Plus to urządzenie wysokiej jakości, które można kupić w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wybierając ten sprzęt, nie nadwyrężysz swojego budżetu i otrzymasz produkt, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Alkomat Pro x-5 Plus jest bardzo chwalony przez użytkowników, którzy zaznaczają, że sprawdza się on równie dobrze, co alkomaty z wyższej półki cenowej. Ponadto kupując go, otrzymujesz w zestawie 2 ustniki wielorazowego użytku, baterie i elegancki futerał, w którym możesz przechowywać swój sprzęt w sposób bezpieczny. Zatem, jeśli szukasz polecanego alkomatu w przystępnej cenie, to Pro x-5 Plus będzie doskonałym wyborem.

Alkomat pro x-5 plus - opinie

Pro x-5 Plus to jeden z najpopularniejszych alkomatów na rynku. Zdobywa on świetne opinie użytkowników, nawet tych szczególnie wymagających. Doceniany jest przede wszystkim za swoje parametry. Dzięki temu, że działa precyzyjnie i szybko, nadaje się nie tylko do użytku przez osoby prywatne, ale również firmy, które muszą poddawać swoich pracowników badaniom trzeźwości. Ponadto alkomat Pro x-5 Plus jest chwalony za swoją budowę. Posiada duży, wyraźny wyświetlacz z podświetleniem, z którego bez problemu można odczytać wyniki pomiarów, nawet po zmroku. Dodatkowo Pro x-5 Plus otrzymuje pozytywne opinie za to, że gwarantuje naprawdę długi czas pracy na bateriach.